Hollivudi dhe mafia View larger

Hollivudi dhe mafia

Tim Adler UP0038

New product

Përshkrim i shkurtër

Një investigm i thellë rreth lidhjeve misterioze të kinemasë, krimit, seksit dhe vdekjes që vjen si një demaskim i bujshëm me dëshmi filmike të marrëdhënieve të rrezikshme, të errëta e gjithaq joshëse, mes mafies dhe Hollivudit. Ky libër, i bazuar në dhjetëra burime, heton me kujdes të madh dhe rrëfen haptas historinë e fshehtë të këtij flirti

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 30 2
Viti i botimit2010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages340
ISBN978 99956 23 30 2
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAnxhela Cikopano