Kocka dhe hi View larger

Kocka dhe hi

John Harvey UP0044

New product

Përshkrim i shkurtër

Një nga romanet policore më të njohura të kohës, sjell historinën e Katerinës, vajzës së inspektorit në pension Frenk Elder, e cila ka dalë nga binarët. Meraku i Elderit për të përvijohet nga ndjenja e fajit, pasi, dikur, ai është përfshirë në një telash të së bijës, e cila u rrëmbye, u përdhunua dhe, si pasojë, humbi ekuilibrin në jetë....

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 22 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages365
ISBN978 99956 23 22 7
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiJohana Karapataqi