Martin Camaj i paskajuar View larger

Martin Camaj i paskajuar

Shaban Sinani NA0059

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo monografi mund të koniderohet paradigmatike nga pikëpamja e gjithçkaje të rëndësishme që është shkruar deri më sot mbi Camajn, përfshi edhe dokumente, ilustrime dhe shenjime të panjohura deri më sot në Shqipëri.

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 141 01 9

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages308
ISBN978 9928 141 01 9
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë