Me jep vetem pesembedhjete dite! View larger

Me jep vetem pesembedhjete dite!

Silvana Berki TO0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Secili nga tregimet zotërohet prej filozofisë së përvojës së të jetuarit të jetës në rrjedhën e saj të natyrshme me të gjitha dukuritë, punët, përpjekjet, gjendjet emocionale dhe veprimet e përditshme.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319237
Viti i botimit2013

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages168
ISBN9789994319237
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20