Era s'fryn si me pare

Qazim Muska TO0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Poezitë e dashurisë, të renditura në këtë libër në mënyrë të parregullt, shkëndijojnë gjatë gjithë librit, ato janë në një unitet krijimi dhe ndjenje, duke krijuar kështu një mozaik ndjesie të një të riu për të cilin dashuria, më tepër se dhimbje, është një ndjenjë fisnike dhe njerëzore

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318940

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages156
ISBN9789994318940
Shtëpia botueseToena
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14x20