Pyetje në albanologji- autorë dhe teza View larger

Pyetje ne Albanologji

Shaban Sinani NA0034

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Pyetje në Albanologji" merret me autoritete, argumente e probleme të hershme e të sotme të albanologjisë.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 55 2
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages318
ISBN978 9928 109 55 2
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë