Kutia prej llamarine View larger

Kutia prej llamarine

Holly Kennedy UP0048

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i dhembshurisë, tragjedisë dhe shpresës: Në një qytet të vogël, mbushur me thesare të fshehura, Kelni, vajza e re do të zbulojë njerëz që ia ndryshojnë jetën, si: Tomin, përjetësisht i sëmurë (i cili e dashuron), dhe deri te nervozja Leksi, që beson se jeta duhet jetuar. Vendimi që merr ajo, e cila si grua do të shpëtojë gjithçka të dashur, ndërkohë që nderon edhe të kaluarën e saj

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 11 1

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages395
ISBN978 99956 23 11 1
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiElvana Zaimi