Mite dhe demone ne vepren e Kadarese View larger

Mite dhe demone ne vepren e Kadarese

Shaban Sinani NA0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri Mite dhe demonë në veprën e Kadaresë është konceptuar në pesë kapituj.Duke qenë një vepër me standarde shkencore, libri mbështetet në analiza dhe referenca të shumta. Gjithashtu, në fund libri ka edhe treguesin emëror, përgatitur nga Eranda Allmetaj.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 4353 0 9

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages530
ISBN978 9928 4353 0 9
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë