Vajza e doktorit View larger

Vajza e doktorit

Hilma Wolitzer UP0097

New product

Përshkrim i shkurtër

Romani është sa vetjak, aq edhe universal, i shkëlqyer dhe zbavitës. Ai shquhet për një inteligjencë mahnitëse, brishtësi dhe vitalitet. Liza është një karakter simpatik, me të cilin lexuesi njësohet dhe e ka të pamundur ta ndërpresë leximin, pa zbuluar se ç'ka ndodhur në jetën e saj

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 13 0

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages392
ISBN978 99943 37 13 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka