Femijet ne tryeze View larger
Pjesë nga libri

Femijet ne tryeze

Gianfranco Trapani UP0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Mënyra të ushqyeri për të rritur fëmijë të fortë dhe të shëndetshëm: Çfarë mund të hanë fëmijët e vegjël: Kur është mirë të fillojë heqja e gjirit? A mund ta bësh fëmijën vegjeterian që herët? Në këtë botim gjeni këshilla të urta, informacion të shumëllojtë dhe receta të thjeshta, që i ndihmojnë, sidomos prindërit e rinj, të zgjedhin rrugën e duhur në dobi të fëmijëve të tyre

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 79 8

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages340
ISBN978 99943 37 79 8
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiAgim Doksani