Shpirtra te bukur View larger

Shpirtra te bukur

Laura Shaine Cuninngham UP0082

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjashtë shoqe rreth të 30-tave,që jetojnë në Nju-Jork,mblidhen në një mbrëmje private në apartamentin e njërës prej tyre për të festuar paralindjen e një bebeje.Gjashtë gra profesioniste,që jetojnë në një qytet dhe luftojnë për përzgjedhjet e tyre femërore.Leximi i këtij romani,të bind të kesh vlerësim për veten,miqtë më të mirë,meshkujt,të dashurit e një nate,për dashurinë dhe partnerin e jetës.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 35 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages413
ISBN978 99956 23 35 7
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiMimoza Backa