Per letersine shqipe te shekullit te 20-te View larger

Per letersine shqipe te shekullit te 20-te

Shaban Sinani NA0063

New product

Përshkrim i shkurtër

"Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të". Qendra e Studimeve Albanologjike. Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 99956 859 4 2

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages430
ISBN978 99956 859 4 2
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë