Kodiket e Shqiperise ne “Kujtesen e Botes” View larger

Kodiket e Shqiperise ne “Kujtesen e Botes”

Shaban Sinani NA0065

New product

Përshkrim i shkurtër

Monografia "Kodikët e Shqipërisë në "Kujtesën e Botës" pasuron dijet tona për vlerat e trashëgimisë kulturore të krishtërimit të hershëm dhe për periudhën e gjatë e të vështirë që vijon. Monografia e analizon në mënyrë të gjithanshme këtë pasuri pak të njohur, madje dhe për vetë studiuesit e interesuar.

504 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 03 3
Viti i botimit2011

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages690
ISBN978 9928 109 03 3
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë