Mos i gjyko punonjesit View larger

Mos i gjyko punonjesit

Steve Chandler, Duane Black UP0056

New product

Përshkrim i shkurtër

Bota e suksesit është bota e menaxherëve dhe e drejtuesve të zotë, të cilët i kanalizojnë kontributet e punonjësve drejt suksesit të sipërmarrjes. Prandaj ky libër konsiderohet si i duhuri për drejtues të çdo niveli, studentë gazetarë, studiues, agjentë të ndryshëm tregjesh, profesionistë me ambicie, pedagogë e mësues, prindër, si edhe njerëz inteligjentë.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 37 1

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages211
ISBN978 99956 23 37 1
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiArsen&Aida Musai