Si ta ruajme inteligjencen? (Keshilla per ta mbajtur mendjen ne forme gjate gjithe jetes) View larger

Si ta ruajme inteligjencen? (Keshilla per ta mbajtur mendjen ne forme gjate gjithe jetes)

Alberto Oliveroi UP0087

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër paraqet një program stërvitor për ta mbajtur mendjen tonë në formë të përsosur në çdo moshë dhe për ta përgatitur atë që të plaket në mënyrën më të mirë. Autori propozon eksperimente me kujtesën, fjalëkryqe, analiza të fotografive dhe pikturave, si dhe teknika specifike për të përmirësuar përqendrimin dhe për të rritur efikasitetin e hemisferës së majtë dhe asaj të djathtë të trurit

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 13 0

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages192
ISBN978 99943 37 13 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiGuri Shyti