Ndajfoljet përemërore në gjuhën shqipe View larger

Ndajfoljet peremerore ne gjuhen shqipe

Shaban Sinani NA0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Studimi "Ndajfoljet përemërore në gjuhën shqipe" është trajtuar me seriozitetin dhe këmbënguljen e një studiuesi të mirëfilltë. Autori me guxim është futur edhe në rrugën e etimologjisë së mjaft ndajfoljeve përemërore, jo vetëm të etimologjive të reja e të dukshme, por edhe të etimologjive enigmatike, të errësuara nga koha e të ndërlikuara nga struktura.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 44 6

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages302
ISBN978 9928 109 44 6
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë