Missing View larger

Missing

Bashkim Hoxha TO0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Qysh në titull, lajmëron se ka vënë në qendër humbjen dhe mungesën, si ndjesi dhe gjendje, të cilat e mbështjellin përditshmërinë e qenies, shpesh herë hermetikisht.

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319251
Viti i botimit2013

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                  

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages298
ISBN9789994319251
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20