Historia e letërsisë shqipe: Çështje të hapura Shiko më të madhe

Historia e letërsisë shqipe: Çështje të hapura

Shaban Sinani NA0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rishkrimi i historisë së letërsisë, si dhe i çfardo historie tjetër, është një proces i ligjshëm, sepse çdo brez ka të drejtë ta rishkruajë historinë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët319
ISBN978 9928 109 88 0

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët319
ISBN978 9928 109 88 0
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë