Dieta IG View larger
Pjesë nga libri

Dieta IG

Rick Gallop UP0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Një paketë këshillash për të rënë në peshë në mënyrë të shëndetshme: pa ndjerë urinë, pa llogaritur kaloritë dhe karbohidratet dhe duke shmangur rrezikun e sëmundjeve të zemrës dhe të trurit

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 90 3

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages276
ISBN978 99943 37 90 3
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiDiana Ndroqi