Nen diellin e Karaibeve View larger

Nen diellin e Karaibeve

Zeqir Cama TO0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri të lë mbresa me freskinë dhe origjinalitetin e vet, me larminë e motiveve dhe të detajeve poetike.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319015
Viti i botimit2013

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages216
ISBN9789994319015
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20