Midis dy Rilindjesh View larger

Midis dy Rilindjesh

Shaban Sinani NA0064

New product

Përshkrim i shkurtër

Dokumentacioni i gjerë që shoqëron arsyetimin e autorit është shumë i vlefshëm në këtë rast dhe burimi për teza të ndryshme shkencore

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 99956 859 7 3
Viti i botimit2011

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages290
ISBN978 99956 859 7 3
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë