Loja, shembja e qiellit View larger

Loja, shembja e qiellit

Bashkim Shehu TO0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Drama psikologjike e një të riu në një raport problematik me autoritetin atëror, me autoritetin pushtetor dhe me autoritetin e Zotit.

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318810
Viti i botimit2013

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages280
ISBN9789994318810
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20