Kodiket kronografike te Shqiperise View larger

Kodiket kronografike te Shqiperise

Shaban Sinani NA0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Për fat, pikërisht në kohëra të tilla (të vështira) dalin në dritë, pavarësisht se sa të dukshme bëhen, vepra me rëndësi parësore për kulturën dhe dijen e një kombi. Një libër i tillë është Kodikët kronografikë të Shqipërisë (Shkrime dhe dorëshkrime prej Rilindjes Europiane deri në Rilindjen Kombëtare)

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 77 4

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages487
ISBN978 9928 109 77 4
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë