Familja e sekreteve View larger

Familja e sekreteve

Russ Baker UP0023

New product

Përshkrim i shkurtër

Tronditës në zbulimet e tij, i shkruar me mjeshtëri dhe gjykime të drejta, libri sjell anën e padukshme të dinastisë Bush, përmes një tabloje të plotë historike dhe epokën që ajo modeloi gjatë 50 viteve të fundit në SHBA

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 31 9
Viti i botimit2011

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages635
ISBN978 99956 23 31 9
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
Përkthyesi4 perkthyes