Letersia ne totalitarizem dhe "“Dossier K”" View larger

Letersia ne totalitarizem dhe "“Dossier K”"

Shaban Sinani NA0057

New product

Përshkrim i shkurtër

"Letërsia në totalitarizëm dhe "Dossier K", është në vijim të botimit të mëparshëm i "Një dosje për Kadarenë", i cili u publikua për herë të parë në vitin 2005, në Tiranë.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 09 5
Viti i botimit2011

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages478
ISBN978 9928 109 09 5
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë