Magjia e ujit View larger

Magjia e ujit

Alexa Fleckenstein dhe Roanne Weisman UP0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne mund ta përmirësojmë shëndetin, nëse bëjmë disa ndryshime të vogla në mënyrën e jetesës. Një nga ndryshimet më të rëndësishme është të përqafojmë fuqinë e ujit. Ky libër do t'ju tregojë se si të merrni maksimumin nga "pesë elementet ujore themelore", që nga mirëqenia e përgjithshme e deri te shërimi i problemeve të veçanta shëndetësore dhe te rënia në peshë, duke ndjekur disa këshilla fare të thjeshta

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 13 5
Viti i botimit2007

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages250
ISBN978 99956 23 13 5
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiJohana Karapataqi