Enciklopedia e re për fëmijë View larger

Enciklopedia e re për fëmijë

Grup autorësh JB0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Ku? Kur? Çfarë? Pse? Shfletoni "Enciklopedia e re për fëmijë" dhe gjeni në të përgjigjet e të gjitha pyetjeve tuaja. Nga galaktikat gjigante te bakteret mikroskopike, nga qelizat e trupit të njeriut te qytetërimet e lashta: - Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla, janë riprodhuar me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse në këtë libër.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët300
ISBN978 999 564 111 5

2 500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN978 999 564 111 5
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë