Ditari im I vogel View larger

Ditari im I vogel

Grup autorësh JB0033

New product

Përshkrim i shkurtër

Me këtë ditar të veçantë, të fshehtat e zemrës, miqësitë, dashuritë dhe sekretet tuaja do të zgjasin përjetësisht.

202 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 117

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages94
ISBN978 992 81 77 117
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë