Reduced price! Set me 5 libra, Meso femijen tuaj ne ciklin parashkollor me librat e Oxfordit View larger

Set me 5 libra, Meso femijen tuaj ne ciklin parashkollor me librat e Oxfordit

Janny Ackland MEP0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban pesë libra në të cilat fëmijët 3-5 vjeç praktikojnë njohuritë për: Ngjyrat, për numrat, për numërimin, për modelet dhe format dhe për format dhe përmasat

More details

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

1 125 Lekë

-10%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban pesë libra në të cilat fëmijët 3-5 vjeç praktikojnë njohuritë për: Ngjyrat, për numrat, për numërimin, për modelet dhe format dhe për format dhe përmasat

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
RedaktoriElona Çali
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-5 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri