Atlas themelor per religjionet

Grup autorësh BAO0517

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky vëllim jep në një mënyrë të kuptueshme dhe me ilustrime të shumta një përmbledhje të historisë shpirtërore të njerëzimit, duke filluar që nga besimet dhe bindjet religjioze në kohët e lashta të parahistorisë deri në ditët tona. Atlasi në një mënyrë të thukët e të përpiktë të njeh me rëndësinë e besimeve fetare në zhvillimin e qytetërimeve, të kulturës, dijeve shkencore, ekonomisë si dhe me mënyrat e lidhjeve mes popujve.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108404
Viti i botimit2006

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages96
ISBN9789989108404
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMerita Koçiu - Pino