Set Libri “9 Miqte e Mi” Bashke me Udhezuesin

BAO0275

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje liber per femije te moshes 4-5 vjec vjen si nje set se bashku me udhezuesin per prinderit dhe mesuesit.

More details

99 Items

2 390 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth Setit

Libri  shpalos njohurite baze gjuhesore, shkencore, sociale, artistike qe duhet te fitoje femija e kesaj moshe.

Me ane te situatave dhe materialit figurativ dhe ilustrues produkti nxirret nga vete femija.

Ngjyrosja, vizatimet, aplikacionet mesojne femijen te punoje ne grup dhe i rrisin atij vetebesimin dhe i nxisin shpirtin krijues.