Set Mesoj Numrat me Pino dhe Numrat 1-10 te Plazhit

BAO0279

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje set per mesimin e numrave per moshen 3-4 vjec i cili permban libra per mesimin e numrave

More details

99 Items

3 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Librin elektronik "Mesoj numrat"- Për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth.

Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Numero 1-10- Meso numrat ne kohen e banjes. Luaj me balonat ku jane ngjitur numrat 1-10.

Renditi balonat sipas rradhes se numrave. Vendos prane balonave figurat e tjera.

Numrat Pino- Meso numrat dhe meso ti vendosesh ato ne vendin e duhur. Nje table me numra prej druri e markes Pino