Xhepi im i shkronjave dhe rrokjeve View larger

Xhepi im i shkronjave dhe rrokjeve

Grup autorësh BAO0468

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete pako jane te gjitha shkronjat e gjuhes shqipe dhe kombinacionet ne rrokje. keto jane mjete dikaktike te nevojshme per zhvillimin e procesit mesimor per ciklin parashkollor

427 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Tipi i publikimitKatalog
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1