Reduced price! Set me 3 libra, - Meso femijen tuaj ne Matematike dhe logjike me librat e Oksfordit View larger

Set me 3 libra, - Meso femijen tuaj ne Matematike dhe logjike me librat e Oksfordit

Richard Dawson MEP0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë plotësuese në ndihmë të programeve shkollore. Të tre librat janë pjesë e materialeve ndihmëse për programin shkollor, si një ndihmesë për të krijuar vetëbesim në ushtrimet e matematikës dhe logjikës

More details

589 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

675 Lekë

-10%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë plotësuese në ndihmë të programeve shkollore. Të tre librat janë pjesë e materialeve ndihmëse për programin shkollor, si një ndihmesë për të krijuar vetëbesim në ushtrimet e matematikës dhe logjikës

Data sheet

RedaktoriElona Çali
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri