Set Jetoj Shendetshem dhe Zbavitem ne Banjo

BAO0278

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje set per femije 2-4 vjec qe permban nje fletore gjigande "Jetoj shendetshem" se bashku me nje pako me 12 ngjyra druri Kores si dhe lojera per zbavitje ne banjo

More details

100 Items

1 890 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth Setit

Fletorja na meson te luajme dhe te mesojme te jemi te shendetshem dhe te lumtur.

Vizatojme dhe ngjyrosim duke mesuar numrat, shkronjat, format dhe pozicionet e trupave, te kundertat, madhesite dhe sasite

Mesojme te flasim mire dhe sakte 

Nderto anijen formuese te buta si sfungjer te cilat me shkume dhe plot ngjyra behen me argetuese. Ideale per tu argetuar dhe per te mesuar njekohesisht.

Kafshet pluskojne ne uje dhe mund te ngjiten ne pllakat e banjes kur jane te lagura