Prek dhe ndiej - Mjetet qe ecin

Grup autorësh JB0239

New product

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240255

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në këtë libër, fëmija juaj do të zbulojë mjetet, duke i parë, duke i lexuar dhe duke i prekur ato me gishtat e vegjël dhe duke mësuar kështu si lëvizin mjetet që i shoqërojnë në jetën e përditshme. Ja si lëviz autobusi që çon në shkollë nxënësit!

Data sheet

pages12
ISBN9789928240255
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja