Shiko, shiko ne qiell View larger

Shiko, shiko ne qiell

Grup autorësh JB0106

New product

Përshkrim i shkurtër

Me figura plot ngjyra dhe me mozaikë, kjo seri e veçantë i ndihmon vogëlushët të mësojnë fjalët e para dhe zhvillon aftësitë e tyre ndërvepruese.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 824

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages10
ISBN978 999 56 41 824
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri