Prek dhe ndiej - Mjetet qe ecin

Grup autorësh JB0239

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240255

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë libër, fëmija juaj do të zbulojë mjetet, duke i parë, duke i lexuar dhe duke i prekur ato me gishtat e vegjël dhe duke mësuar kështu si lëvizin mjetet që i shoqërojnë në jetën e përditshme. Ja si lëviz autobusi që çon në shkollë nxënësit!

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789928240255
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja