Princeshat

Grup autorësh JB0127

New product

Përshkrim i shkurtër

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku vajzat e vogla do të njihen me princeshat e dtyre të dashura.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 597

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Të gjitha princeshat më të bukura vijnë tek ju në një libër. Borëbardha, Hirushja, Arieli, të gjitha këto vijnë në dorën tuaj, gati për t’i plotësuar, për t’u njohur me historitë e tyre dhe për të plotësuar copëzat e figurave të tyre.

Data sheet

pages18
ISBN978 999 56 41 597
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri