Luaj me shkronjat

BAO0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Kuti kartoni me fisha (me shkronja e figura) dhe me CD. Nxtini fëmijët të mësojnë më shumë rreth shkronjave dhe e gjithë kjo vjen tek ju nëpërmjet lojërave. Fëmijët edhe mësojnë dhe zhvillojnë aftësitë e tyre në të shkruar, por në të njëjtjën kohë dhe argëtohen duke luajtur. Pasi kemi mësuar bazat e shkronjave, tani do të lidhim këto shkronja së bashku.

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

860 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kutia "Luaj me shkronjat" përmban fisha kartoni me 36 shkronjat e gjuhës shqipe. Secila shkronjë shoqërohet me nga një figurë.

P.sh: shkronja A = ANA (personazhi i kutisë)

shkronja B = BALONA ….. etj.

Pas njohjes së shkronjës dhe figurës, fëmijët do të kalojnë në një etapë tjetër: atë të fjalëformimit. Kjo lojë mund të luhet dhe në kompjuter me anën e CD-s që shoqëron kutinë.

Data sheet

Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri