Gjallesat e ujit

Grup autorësh JB0126

New product

Përshkrim i shkurtër

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me gjallesat e ujit.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 580

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

More info

Seria e librave me mozaikë do ju tregojnë sesi të zhvilloni aftësitë e fëmijëve tuaj duke u argëtuar me ta. Bashkoni copëzat dhe shihni botën e pafundme nënujore, me kafshët dhe gjallesat më të bukura që ndodhen nën sipërfaqen që ne nuk e dallojmë. Lërini fëmijët t’i bashkojnë copëzat dhe të jenë vetë ata që dalëngadalë do t’i zbulojnë figurat e këtyre kafshëve kaq të bukura.

Data sheet

pages18
ISBN978 999 56 41 580
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri