Kafshet shtepiake View larger

Kafshet shtepiake

Grup autorësh JB0188

New product

Përshkrim i shkurtër

Këta katër libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit dhe i njohin vogëlushët me konceptet e para dhe me botën që i rrethon. Fëmijët do të mësojnë rreth kafshëve duke i prekur, ledhatuar fotot reale të tyre.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 15 5

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

I mbushur me foto reale të disa nga kafshët më speciale, “Kafshët Shtëpiake” është perfekte për duar të vogla që i prekin. Fëmijët tuaj mund të ndjejnë trupin e qenushit, të kalit, të kanarinës së vogël, madje dhe karrotën e lepurushit të vogël që mezi pret të ushqehet. Le ta njohim fëmijën me hapat e parë të botës së gjallë që i rrethon!

Data sheet

pages12
ISBN978 9928 177 15 5
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri