Kuajt e vegjel poni

Grup autorësh JB0125

New product

Përshkrim i shkurtër

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me kuajt e vegjël, Poni.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 573

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

More info

Mësoni më tepër rreth kuajve poni, në të njëjtën kohë duke luajtur së bashku dhe duke kaluar aventurat e vajzës së vogël me ponin e saj. Vajza i ka kontrolluar thundrat dhe patkonjtë e point të vogël. Po ju fëmijë, a i bashkuat copëzat që t’i dalloni?

Data sheet

pages18
ISBN978 999 56 41 573
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri