Libri i madh i kafsheve View larger

Libri i madh i kafsheve

Grup autorësh BOT0091

New product

Përshkrim i shkurtër

Natyra dhe kafshët përbëjnë gjithmonë kuriozitet. I tillë vjen edhe ky botim enciklopedik për kafshët, i dedikuar për fëmijët e moshës 6-13 vjeç

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001689
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages70
ISBN9789928001689
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia