Alef View larger

Alef

Paulo Coelho TO0033

New product

Përshkrim i shkurtër

Subjekti i këtij romani është udhëtimi i Paolo Coelho-s gjatë muajve mars dhe korrik të vitit 2006, nëpër tre kontinente: Europë, Afrikë dhe Azi - një udhëtim në kohë dhe hapësirë, me të kaluarën dhe të tashmen, gjithmonë në kërkim të vetvetes.

43 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319084

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages278
ISBN9789994319084
Shtëpia botueseToena
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20
PërkthyesiEdlira Hoxholli