Ditaret e nje princeshe : princesha ne qender te vemendjes

Meg Cabot FNK0145

New product

Përshkrim i shkurtër

Pikërisht atëherë kur Mia mendonte se e kishte nën kontroll historinë e të qenit princeshë, gjërat fillojnë t'i dalin nga duart. Në fillim, një lajmërim i paparashikuar nga e ëma. Më pas, një intervistë e planifikuar në kohën me shikueshmëri më të madhe për princeshën e re.

More details

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-52-80-7
Viti i botimit2009

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhe qershia mbi tortë, një grumbull letrash nga një admirues sekret. Para se të kishte mundësi edhe ta mendonte se kush mund të ishte personi që i dërgonte këto letra, Mia përfshihet në një qark intrigash, që ua kalojnë atyre të volumit të parë të "Ditarit të një princeshe".

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages200
ISBN978-99943-52-80-7
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
PërkthyesiFatmir M. Dibra