Zonja sqimatare (Kronike e ngjarjes me te cuditshme qe eshte perfolur ndonjehere ne Nju-Jork) View larger
Pjesë nga libri

Zonja sqimatare (Kronike e ngjarjes me te cuditshme qe eshte perfolur ndonjehere ne Nju-Jork)

J. P. Donleavy UP0102

New product

Përshkrim i shkurtër

Subjekti njihet si kronikë e ngjarjes më të çuditshme në Nju-Jork.Xhoiselina Zhënëvrë Mershantier Xhonsi,e arsimuar në kolegjin Brajën Maur dhe për ca kohë banore e Skardejlit është rritur në mënyrë të atillë që të sillet gjithnjë si zonjë.Por ja që po të kesh të bësh me avokatë hileqarë,konsulentë financiarë mashtrues dhe burra të babëzitur për seks,edhe zonjës më të përsosur do t'i soset durimi.

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 27 0

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 other products in the same category:

Data sheet

pages156
ISBN978 99943 37 27 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka