Nje Xhinxhis Khan i diteve tona View larger
Pjesë nga libri

Nje Xhinxhis Khan i diteve tona

Alberto Bevilacqua UP0058

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman i ashpër dhe grotesk, që i bën jehonë jetës së sotme italiane, por edhe asaj të të gjithë botës. Xhinxhisi është një burrë i fuqishëm i ditëve tona, thuajse një kopje bashkëkohore e Xhinxhis Khanit, mbretit të mongolëve, që dëshironte të krijonte perandorinë më të madhe të historisë. Është një burrë që i ka të gjitha dhe i do të gjitha

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 31 9

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages274
ISBN978 99943 37 31 9
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiHysen Sinani