Ditaret e nje princeshe

Meg Cabot FNK0143

New product

Përshkrim i shkurtër

Djemtë nuk tregojnë kurrfarë interesi për Mian - ndoshta ajo nuk është edhe aq e bukur. Përveç kësaj, ajo nuk i ka mirë punët me algjebrën.

More details

905 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-831-0-8
Viti i botimit2006

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Por, ç`është e vërteta, Mia ka një shoqe të mirë. Veç kësaj, jeta i ka përgatitur një surprizë. Ajo del se është princeshë dhe së shpejti duhet të trashëgojë fronin! Ka të ngjarë që ky lajm dikë do ta gëzonte, por Mian jo

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages238
ISBN978-99943-831-0-8
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
PërkthyesiMyfit Mushi