Muaj mjalti nga halli

Christina Lauren A-008896

New product

Përshkrim i shkurtër

Për dy armiq të betuar, gjithçka mund të ndodhë gjatë udhëtimit të tyre të ëndrrave në Havai...

More details

69 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086068

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Oliva gjithnjë ka qenë e pafat. Ndërsa motra e saj binjake Ami është me siguri personi më fatbardhë në botë. Ajo po bëhet gati të martohet me burrin e ëndrrave të saj, ndërsa Olivës i duhet të sillet mirë me armikun e saj numër një: Etanin, shoqëruesin e dhëndrit.

Si duket, fati i Olivës po ndryshon... Kur të gjithë dasmorët, me përjashtim të Olivës dhe Etanit, helmohen nga ushqimi, ata të dy i pret një muaj mjalti në Havai me të gjitha shpenzimet e paguara.

Oliva dhe Etani edhe pse e urrejnë njëri-tjetrin, nisen drejt parajsës. Por kur Oliva takon atje shefin e ardhshëm, gënjeshtra e vogël e pafajshme që thotë i del jashtë kontrollit. Të detyruar të luajnë rolin e të sapomartuarve, ajo dhe Etani e gjejnë veten më pranë njëri-tjetrit se sa e kishin menduar. Shumë shpejt, Oliva kupton se ndoshta nuk e ka aspak problem të luajë atë rol. Në fakt, ajo nis të ndjehet disi... me fat.

Data sheet

ISBN9789928086068
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLindita Baleta
RomanRomancë&Pasion
I ri1